Tootefiltrid

Puidust kirjutuslauad

Õige kirjutuslaud teeb Sinu päeva palju meeldivamaks! On laud mõeldud kodukontoris töötamiseks, hobidega tegelemiseks või lapsele õppimiseks – üks on selge, kirjutuslaud peab olema läbimõeldud ost ning sobima Sinu soovidega. Oleme kokku pannud artikli, et kirjutuslaua valik oleks Sinu jaoks võimalikult lihtne ning mugav. Tutvu kindlasti meie e-poe valikuga, oleme enam kui kindlad, et leiad sealt endale suurepärase laua.

Näitan 1–15 tulemust 240-st

Kirjutuslaua valimine

Esimese asjana tuleb paika panna, mille jaoks lauda kasutatakse:

Töötamiseks arvutiga

Koroonakriisist on sündinud uus töötamise viis – kodukontor. Väga paljud inimesed on kohapealse kontoritöö vahetanud kodukontori vastu ning seega on oluline valida laud, mille taga tunned end hästi ja mugavalt. Ebamugav või ebameeldiv kirjutuslaud võib töö tegemise muuta ebaproduktiivseks. Arvutiga töötamiseks peab kirjutuslaud olema piisavalt suur, et ära mahutada arvuti, kohvitass ning vajadusel ka printer. Samas ei tohi laud olla liigselt massiivne ja toa suurusega võrreldes ebaproportsionaalne. Kõrgus peab samuti olema läbimõeldud, et tööd tehes ei jääks sundasendist kael ja selg valulikuks. Seejärel tuleb veel mõelda mahutavusele – kas laual peaks olema sahtlid. Kui jah, siis kui palju ning mis suuruses? Paberite ja töövahendite kuhi laua peal ei tekita erilist motivatsiooni töö tegemiseks.

Kirjutuslauad_1

Populaarseim valik on ristkülikukujuline kirjutuslaud, sest seda on tavaliselt saada erinevates suurustes ja kõrgustes. Ristkülilikukujuline laud sobib igas asendis toa nurka, keskele, äärde. Probleem ristkülikujulise kirjutuslauaga tekib neil, kes vajavad suuremat tööruumi. Kui on vaja töötada mitme ekraaniga, tegeleda hobidega või kes vajavad lihtsalt suuremat pinda töö tegemiseks on ideaalne valik nurgalaud. Meie e-poes on esindatud mõlemad variandid

HEA NIPP: seisa kirjutuslaua kõrval, kõverda käelaba randmest 90 kraadi, kui Su käsi on ilusasti laua peal, oled leidnud ideaalse kõrgusega laua enda jaoks!

Kõrguse valikul saad juhinduda ka allolevast tabelist.

kirjutuslauad_tabel

Kirjutuslauad_2

Ergonoomilisele asendile ning ruumi kokkuhoiule aitab kindlasti kaasa laud, millel on olemas klaviatuurialus. Tähelepanuta ei tohi jääda ka piisav ruum laua all, et jalad saaksid olla sundimatult, sest mugav asend tagab sujuva ja meeldiva töö tegemise.

Puidust kirjutuslaud lapsele

Kõige olulisem on, et laps ei satuks koolitöid tehes sundasendisse, sest areneva lapse skeletilihased on haavatavad. Seega ei tohi laud olla liiga madal ega ka liiga kõrge, vältida tuleb küürus asendis laua taga istumist. Vali kindlasti lapse suurusele sobilik laud. Kui lapsel on koolitöid tehes laua taga mugav, istub ta parema meelega paigal ning on paremini motiveeritud kodutöid tegema. Segaduse vältimiseks tuleks kindlasti lapsele valida kirjutuslaud, millel on olemas piisav sahtliruum koolitööde, vihikute ja raamatute jaoks ning laua peal peaks olema piisavalt ruumi erinevate töövahendite nagu pliiatsite, pastakate ja markerite jaoks.

HEA NIPP: kui laps istub kirjutuslaua taga, peaks tema jalad ulatuma ilusasti täistallaga maha ning küünarvars toetuma 90 kraadise nurga all lauale – nii oled leidnud suurepärase suurusega laua oma lapsele!

Kirjutuslauad_3

Tänapäeval on populaarseimaks valikuks puidust kirjutuslauad. Seda eelkõige, kuna puit on kvaliteetne ja vatupidav materjal. Sellised kirjutuslauad on kergesti puhastatavad ning sobivad üldjuhul iga stiili ja värviga. Puidust laud on stiilne ning aegumatu lisa Sinu interjöörile. Lapsele kirjutuslauda valides tuleks vältida väga erkasid ning kirevaid värve, kuna pikka aega laua taga istudes võib see hakata halvasti mõjuma lapse silmadele.

Kirjutuslaua kvaliteet

Kirjutuslaua valimisel tuleb arvesse võtta asjaolu, et seda tuleb kasutada aastaid ning rahakotile on mõitlikum kohe alguses võtta kvaliteetne ning vastupidav laud. Meie e-poest leiad tippkvaliteediga kirjutulauad nii endale kui ka oma lapsele, sest me ei koonerda kvaliteediga. Meie käest saad korralikust ning tugevast männipuidust kirjutuslaua, mille värvi saad ise välja valida vastavalt oma soovidele ning interjöörile. Samuti pakume võimalust valida, kas soovite ilma lakita, naturaalse lakiga või peitsitud kattega lauda. Meie lauad on valmistatud mõeldes eelkõige ergonoomilisusele ning mugavusele, et töö tegemine läheks ladusamalt ning tuju püsiks hea!

HEA NIPP – viska pilk peale meie veebilehel olevale valikule, kindlasti leiad sealt endale sobiva ning murede korral aitab Sind meie abivalmis tiim!