Tootefiltrid

Puidust riidekapid

Sisustuskaup.ee veebipoes on lai valik erinevaid kvaliteetseid männipuidust riidekappe. Soovid Sa väikest, mahukat, peegliga, peeglita, laia või kitsast – meie valikus leiab endale sobiva igaüks. Kulukas ning tüütu on mööblit välja vahetada iga aasta, sest see laguneb või on kaotanud oma välimuse. Me ei tee järeleandmisi kvaliteedis, seega võid olla kindel, et valitud riidekapp püsib tervena ning ilusana aastaid. Magamistuba on koht, kus veedame enamuse oma ajast, seega on oluline, et tuba oleks Sinu jaoks meeldiv.

Näitan 1–15 tulemust 214-st

Multifunktsionaalne puidust riidekapp

Me kõik tahame, et kodus valitses kord. Peale rasket ja väsitavat tööpäeva koju tulles ja segadust nähes ei saa keegi end välja puhata ja akusid laadida. Üks parimaid viise eriti just magamistoas korra hoidmiseks on üks suur ja mahukas riidekapp. Lisaks riiete hoiustamisele on üks hea riidekapp suurepärane panipaik, kuhu panna erinevad majapidamises vajalikud masinad või muud esemed, mis muidu oleks kuskil laokil. Kitsamapoolses korteris võib selline korralik riidekapp olla tõeline abimees. Sinna saab panna triikraua, voodipesu, padjad-tekid ja kui väga vaja, siis isegi tolmuimeja. Samuti peavad ära mahtuma kõik riided ja jalanõud, mis muidu võivad kodus tekitada paraja kaose.

riidekapp

Tänapäeval pole enam paslik eeldada, et justkui ainult naistel oleks tohutult riideid või kingi. Oleme jõudnud ajajärku, kus meestel on vaat et veel rohkem erinevaid riideesemeid ning jalanõusid. Nüüd siis on vaja kappi, mis need kõik ilusasti ära mahutaks ja asjade organiseerimine ning kapist üles leidmine oleks lihtne ning meeldiv. Ruumi parima utiliseerimise mõistes on oluline valida enda magamistoale paraja suurusega riidekapp. Meie veebipoe valikus on erinevate mõõtudega riidekappe, seega leiad kindlasti enda toale sobiva. Väiksema mõõduga tuppa suure ning kohmaka riidekapi valimine võib lõppkokkuvõttes teha rohkem kahju kui kasu. Väiksema ruumi jaoks on mõistlikum valida väike, kuid mahukas kapp, mis ei võtaks liigselt ruumi, aga samas ka mahutaks piisavalt. Peegliga riidekapp toob tuppa jällegi avarust.

Riidekapi paigutamine

Enne riidekapi valimist pane enda jaoks paika koht, kuhu Sa selle paigutaksid – magamistuppa, esikusse, lastetuppa või kuhugi mujale. Nagu öeldakse – üheksa korda mõõda, üks kord lõika. Enne riidekapi soetamist mõõda valitud koht piisava täpsusega üle – kõrgus, laius ja sügavus. Pimesi kapi ostmsega võid teha endale karuteene, sest näiteks kapiuksed või -sahtlid ei avane vale mõõdu tõttu täielikult või ei mahu see üldse valitud tuppa ning kohta ära.

Hea nipp! Võta rull maarliteipi ning markeeri ära kapi asukoht. Võimalusel kasuta väljavalitud kapi mõõte. See annab hea ülevaate ning ettekujutluse kapi paigutusest ning suurusest. Pea meeles ka kapiuste avanemise mõõte, et kapi sisule saaks ikka mugavalt ligi.

Riidekapp kui disanielement

Välimuselt vali vastavalt ruumi interjöörile sobiva disaniga riidekapp. Meie valikus on palju erinevaid värve ning kaunist männipuidust mööbliese kaunistab iga tuba. Peegliga kapi soetamine päästab Sind eraldi seinapeegli ostust ning õhtuks valitud riietuse saab mugavalt kapi juures juba üle vaadata! Samas on iga meie poolt pakutud riidekapp üllatavalt mahukas, paljudel meie kappidel on eraldi panipaik, kuhu mahutad hõlpsasti talveriided või voodipesu. Sisustuskaup.ee meeskond on kindel, et meie valikust leiab riidekapi ka kõige nõudlikum klient. Kui meid ei usu, siis viska ise pilk peale ning veendu meie suurepärases valikus oma silmaga.

Kindlasti piilu ka voodite kategooriasse, et leida uue riidekapiga kokkusobiv voodi. Voodid.
Eks rahvatarkus ikka ütleb – oma silm on kuningas!