Tootefiltrid

Tugitool elutoa südameks

Sisekujunduse maailmas on vaikselt kaduma hakanud nurgadiivanite populaarsus. Nurgadiivani fenomen on täiesti mõistetav – see on ideaalne väiksemasse elamisse ning mahutab paljud istuma. Nüüd on aga taas moodi tulemas traditsioonilise diivani ja tugitoolide kombo. Kuidas valida seda ideaalset tugitooli, mis ei oleks ainult silmale ilus, vaid ka mugav ning omapärane? Siin artiklis anname Sulle täpsed juhised, mille abil saad valida omale kauni ning ülimalt mugava tugitooli, millega täiendada oma sisekujundust.

Näitan 1–15 tulemust 150-st

Madala või kõrgema seljatoega tugitool

Esiteks tuleb paika panna, mida tugitoolilt ootad? Kas see peab olema multifunktsionaalne? Madala või kõrgema seljatoega? Ottomaniga või ilma? Kui oled selle enda jaoks välja mõelnud, saame edasi liikuda. Kõrgema seljatoega tugitool on hea, kui soovid, et istudes oleksid püstisemas asendis. Kõrge seljatoega tugitoolis on meeldiv näiteks raamatut lugeda, telekat vaadata või ka niisama mõnuleda. Lühema seljatoega tugitoolis ei saa selga võibolla nii mugavalt toetada ning sobib seega lühemateks istumisteks – näiteks võõrustamiseks.

Kui osta tugitoolvoodi, siis saad luua ka ühe lisavoodikoha. See on väga hea lahendus, kuna üsna paljudel traditsioonilistel diivanitel ei ole magamiskohta ning need ei käi lahti nii, nagu enamus nurgadiivaneid. Seega võimaldab tugitoolvoodi luua mugava aseme näiteks külalisele. See sobib ideaalselt ka väiksematesse elamutesse, kus ei ole võimalik eraldi külalistetuba luua. Sisustuskaup.ee valikus on näiteks selline mugav ning kaunis tugitoolvoodi: https://sisustuskaup.ee/pood/elutuba/tugitoolid/tugitoolvoodi-simona/.

Tugitool ja interjöör

Lisaks mugavusele peab mööbel pakkuma ka silmailu. Kuid milline sobiks just Sinu interjööri? Valikus on nii nahast kui ka tektiilist tugitoolid, aga mis on nende erinevus. Tekstiilist tugitool on palja naha vastas mõnusam, ning värvi- ja disainivalikuid on tohutult palju. Plekke tekstiili pealt on aga üsna raske välja saada. Nahast või kunstnahast tugitoolid on kindlasti vastupidavamad nign nahka on kergem puhastada. Seega on valik Sinu. Mõlemil on omad eelised ja omad miinused. Värvide moest on välja minemas väga erksad ja neoonsed toonid. Moodne minimalism eeldab neutraalseid ja mahedaid värvitoone. Samuti on neutraalsetes värvitoonides mööblieesemeid lihtsam omavahel sobitada ja sisustus näeb välja viisakam ja puhtam. Lisaks võivad erksate värvidega mööbliesemed pika peale muutuda silma riivavaks, eriti kui plaanid kodus läbi viia remonti või soovid seinu üle värvida/tapeetida ja uus sisedekoor ei sobi enam Sinu värvilise mööbliga. Seega on nautraalsed ja heledamad värvid – nagu pruun, beež, kreemjas valge või hall kõige paremad lahendused loomaks meeldivat ja kaunist atmosfääri. Aga lisaks värvile on tugitoolidel veel palju detaile, millega saad elamist omapärasemaks muuta. Näiteks see https://sisustuskaup.ee/pood/elutuba/tugitoolid/tugitool-wiivi-lambanahk-kangas/ lambanahast viimistlusega tugitool on ülimalt mugav ning sobib igasse interjööri. Lambanahk annab toale soojust ja hubasust kõvasti juurde. Lisaks on selle tugitooliga kaasas veel ottoman, mille abil saad end peale pikka tööpäeva täielikult lõdvaks lasta. https://sisustuskaup.ee/pood/elutuba/tugitoolid/tugitool-barcelona/ – see tugitool võib esmapilgul tunduda tavaline, kuid isikupära annavad juurde kaunid täispuidust viimistlusega käetoed.

Soeta mugav tugitool meilt!

Sisustuskaup.ee on 100% pühendunud parima ja kvaliteetseima mööbli pakkumisele. Meie valikust leiab sobiva ka kõige kriitilisem sisekujundaja. Lisaks suurele valikule saab enamus meie tooteid sobitada just enda soovidega – muuta saab kanga värvi, viimistlust ning ka jalad saab tugitool omale just vastavalt Sinu vajadustele. Küsimuste või probleemide korral võta julgelt ühendust meie abivalmi klienditoega ja leiame Sulle parima lahenduse.

Koos loome kodu, mis tekitab emotsioone!