Tootefiltrid

Riiulid igasse tuppa!

Üks korralik ning kaunis riiul on rohkemat kui lihtsalt koht, kus oma asju paigutada. Riiuli abil saab oma kodu sisekujundusse tuua palju isikupära ning seda saab kasutada omamoodi sisutuselemendina. Tänapäeval on populaarseks muutunud moodne minimalism ehk ruume ei dekoreerita ning kasutatakse vaid hädavajalikke sisutuselemente. Puhtad ja siledad pinnad ning heledad toonid annavad ruumi juurde. Seega on riiulid hea viis hoida oma elamist korras ning puhtana andes ka interjöörile originaalse välimuse.

Näitan 1–15 tulemust 311-st

Riiulid sisutuselemendina

Kui suure koguse nipsasjakeste aeg on peamiselt jäänud paarikümne aasta taha, siis hoolikalt valitud aksessuaarid ja mõned lemmikraamatud on sisutuselemendid, mis tänasel päeval väga hästi riiulile sobivad. Ka siinkohal kehtib moderne minimalismi reegel – vähem on rohkem. Erinevaid dekoore, nipsasjakesi, kaunitusi, kujusid jms täis riiul jätab korras elamisele vastupidise efekti ning ületäidetud riiul võib toas korralikult silma riivata. Valge riiul on justkui lõuend, millelt kõik need esemed kaunilt silma paistavad luues nii omapärase ja originaalse interjööri.

riiulid

Pruuni värvi või puidust riiul toob tuppa soojust. Naturaalsed materjalid sobivad pea igasse interjööri ning aitavad tuppa kodusoojuse toomisel palju kaasa. Populaarsust on koguma hakanud ka seinariiulid, mis kinnituvad otse seinale ilma alustaladeta. Möödas on aeg, kus kõigil oli kodus vähemalt üks samasugune riiul ning turu mitmekesisuse tõttu on võimalik luua igati originaalne ja isikupärane lahendus. Seinariiul on nagu omaette kunstiteos, sest ei näe välja nagu tavapärane riiul vaid justkui kaunis maal seinal.

Sisutuskaup.ee valikus on leitav näiteks selline https://sisustuskaup.ee/pood/kontor/riiulid/seinariiul-002/ seinariiul, mis toob tuppa soojust ning isikupära. Originaalsust saab selle riiuliga luua veel seetõttu, et viimistluse saad ise valida vastavalt soovile ja ruumi interjöörile.

Riiul kui tarbeese

Lisaks eeltoodule tuleb kindlasti mõelda ka riiuli kasutusalale. Kui tegemist on lastetoa või kontoriga, tuleb valida selline riiul, mis mahutab ära kõik koolilapsele vajalikud esemed ning kodutöö tegemiseks vajalikud dokumendid. Sellisel juhul on riiul enamat kui lihtsalt sisutuselement, see on funktsioneerimiseks oluline tarbeese.

Juhul, kui riiulit on vaja kasutada vajalike tööriistade ja dokumenteide hoiustamiseks, peab see olema piisava mahutavusega, tugev ning kvaliteetne, et mitte esemete raskuse all kokku vajuda.

Sisutuskaup.ee valikust leiad näiteks sellise https://sisustuskaup.ee/pood/kontor/riiulid/riiul-loit-6/ suurepärase mahutavusega riiuli, millel on lisaks kaks sahtlit. Tegemist on kvaliteetsest männipuidust tehtud riuliga, mis mahutab kõik vajaliku nii lastetoas kui ka kontoris. Naturaalse viimistluse tõttu sobib see ideaalselt igasse interjööri ning loob toas sooja koduse tunde. Riiuli värvi saad valida vastavalt enda soovidele ja toa sisekujundusele.

Sisutuskaup.ee veebipoest leiab laia valiku erinevate materjalide, viimistluste ja värvidega riiuleid. Suur valik omanäolisi lahendusi elutuppa, magamistuppa, kontorisse ja esikusse pakuvad võimaluse kujundada oma kodu täpselt selliseks nagu Sa ise soovid. Sisustuskaup.ee meeskond on ennast täielikult pühendanud ainult kvaliteetseima mööbli müümisele. Lisaks kvaliteedile saad sobiva mööblieeseme kujundada vastavalt enda soovidele. Ostu sooritades saad valida värvi, mis sobib Sinu interjööri ning teatud toodete puhul saad valida ka sobivad jalad mööblile. Samuti saad valida sobiva viimistluse oma riiulile – lakitud, lakkimata või petsitud.

Koos loome kodu, mis tekitab emotsioone!