Tootefiltrid

Puidust kummutid

Kodus meeldiva ja hubase sisekliima loomise jaoks on oluline mõelda ruumipaigutusele ning asjade hoiustamisele. Kellelegi meist ei meeldiks peale pikka tööpäeva koju tulla sassis ja kola täis elamisse, juba mõte sellest tekitaks paljudele inimestele üleliigset stressi. Seetõttu on hea mahutavusega ja kauni välimusega kummutid kodus ülimalt olulisel kohal. Kummut ei ole ainult ruumi kokkuhoiu jaoks hea, vaid annab ka sisutuselemendina kodule hubasema hõngu.

Näitan 1–15 tulemust 597-st

Kuidas valida kummutit

Kummut peaks olema piisava mahutavusega ning tehtud kvaliteetsest materjalist. Samuti peaks kummut sobima interjööri kui tervikusse. Õnneks on Sisustuskaup.ee valikus paljud erinevaid kummutid, mida saab kohandada vastavalt Sinu enda soovile ning universaalse ja stiilse välimuse tõttu sobivad nad pea igasse interjööri.

kummutid

Olenevalt ruumist ja kasutusalast tuleks valida kummut, mis mahutaks piisaval hulgal esemeid, kuid samas ei koormaks ruumi liigselt. Näiteks on hea magamistuppa valida suurem kummut, mis mahutab voodipesu, tekke, patju, erinevaid tarbeesemeid ning ka riideid. Kui kummutit soovitakse kasutada elutoas telekaalusena, peaks kummut olema väiksem, madalam ja tagasihoidlikum. Liiga massiivne kummut elutoas torkab liigselt silma ning viib ruumi proportsioonist välja. Lastele mõeldud tubades peaks need samuti piisavalt mahutama laste riideid ja muid esemeid, et toas paremini korda hoida.

Näiteks sobib magamistuppa selline mahukas ja ainulaadse välimusega kummut: https://sisustuskaup.ee/pood/magamistuba/kummutid/kummut-003/

Elutuppa telekaalusega aga selline kaunis kummut: https://sisustuskaup.ee/pood/magamistuba/kummutid/madal-kummut/

Sisustuskaup.ee veebilehelt on leitavad ka väiksemad kummutid nagu näiteks selline https://sisustuskaup.ee/pood/magamistuba/kummutid/kummut-mart-40-3s/, mis sobib ideaalselt ka näiteks voodi kõrvale öökapiks.

Samuti tasub mõelda värvilahendusele. Lisaks toa värvimoega sobitamisele tasub silmas pidada, et valge või heledamates värvitoonides kummut teeb ruumi avaramaks. Seevastu tume ja toa jaoks liiga suur kummut teeb tuba kordades väiksemaks.

Kummuti materjali valik

Kummuteid leiab kauplustest mitmes erinevas hinnaklassis. Hinna määrab peamiselt kummuti materjal ning viimistlus. Tänapäeval on turul lai valik mööblit, mis on tehtud odavamast materjalist (melamiin, spoonitud plaadid  ja vineer) ning mille kasutusiga ei ole eriti pikk. Täispuidust mööbel seevastu on tugev ning vastupidav. Täispuidust kummutid on kindlasti kallimad kui nö „saepuruplaadist“ tehtud mööbliesemed, kuid on oma pika eluea tõttu see-eest väga hea investeering. Tihtipeale märkad, et „saepuruplaadist“ kummut hakkab üsna pea kõikuma ning lagunema ja heal juhul saab nendega läbi paar aastat enne, kui pead kummuti välja vahetama. Täispuidust mööbel on aga tugev, kindel ja peab korraliku hooldamise puhul vastu aastakümneid. Meie lehelt leiad vaid kõrge kvaliteediga kummutid, mis on tehtud männipuidust ning viimistluse saad valida vastavalt oma soovidele. Täispuidust mööbel on lisaks kõigele muule ka keskkonnasõbralik lahendus, sest vähendab oluliselt tarbivust ja seeläbi koormust keskkonnale.

Miks valida ja osta kummutid Sisustuskaup.ee`st?

Kummut on universaalse kasutusalaga mööblieese, mis sobib pea igasse tuppa – magamistuppa, koridori, elutuppa, lastetuppa ja niiskuskindla viimistluse puhul ka vannituppa. Seega tee tark otsus ning vali selline kummut, mis on vastupidav ja kvaliteetne. Sisustuskaup.ee meeskond on ennast täielikult pühendanud ainult kvaliteetseima mööbli müümisele. Lisaks kvaliteedile saad sobiva mööblieeseme kujundada vastavalt enda soovidele. Ostu sooritades saad valida värvi, mis sobib Sinu interjööri ning teatud toodete puhul saad valida ka sobivad jalad mööblile. Samuti saad valida sobiva viimistluse oma kummutile – lakitud, lakkimata või petsitud.

Koos loome kodu, mis tekitab emotsioone!