Tootefiltrid

Söögitoa komplekt

Meeldiva perekondliku õhtusöögi alustalaks on mõnus laud ja mugavad toolid, mille peal nautida maitsvat toitu ja meeldivat seltskonda. Tänapäevases maailmas, kus kõigil on alati kibekiire, on tavapärane, et süüakse teleri ees ning üksteisega eriti ei suhelda. Siiski oleks hea päeva lõpus nautida pere seltskonda kvaliteetse söögilaua taga ning muljetada päeva sündmustest. Sisustuskaup pakub suurt valikut erinevaid söögitoa komplekte, millega sisustada oma köök või söögituba vastavalt soovile luues samal ajal koju meeldivalt hubase keskkonna.

Näitan 1–15 tulemust 18-st

  • 1
  • 2

Miks valida söögitoa komplekt?

Selline komplekt koosneb lauast ja toolidest ning on lihtne valik neile, kes ei soovi pikalt otsida toole ja lauda, mis omavahel ilusasti kokku sobiks. Sisustuskaup.ee veebipoes leiad mitmeid erinevaid söögilaua komplekte, mis on stiilsed, kvaliteetsed ja ülimalt vastupidavad. Lisaks perekondlikele koosviibimistele on söögitoa komplekt suurepärane lahendus näiteks sünnipäevade ja jõulude pidamiseks, sest mahutab palju pidulisi mugavalt istuma. Laual on ka ohtralt ruumi, et see täita kõige hea ja paremaga.

söögitoa komplekt

Söögitoa komplekt sobib igasse ruumi!

On tuba väiksem või suurem – ei ole vahet, söögilaud mahub sinna vajadusel ikka ära. Väiksemasse ruumi sobib hästi kas ümmargune või nelinurkne söögitoa komplekt – näiteks selline kaunis kasepuidust laud nelja pehme tooliga: https://sisustuskaup.ee/pood/kook/soogitoa-komplektid/soogitoa-komplekt-salla-4-tooli-pehme-istmega/.  Suuremas toas on mänguruumi natukene rohkem ja saab võtta juba suurema ristkülikukujulise laua koos toolidega. Kuna Sisustuskaup pakub ainult kõrgekvaliteedilisest täispuidust tehtud komplekte, sobivad need absoluutselt igasse inerjööri. Näiteks selline kasepuidust, klassikalise stiili ning tumedamates toonides komplekt muudab iga kodu silmapaistvaks: https://sisustuskaup.ee/pood/kook/soogitoa-komplektid/soogitoa-komplekt-anu-tume/.

Enne laua ja toolide soetamist on hea mõte välja võtta soovitava komplekti mõõdud ning nende järgi märkida maha jooned, näiteks maalriteibiga, ning seejärel vaadata, kuidas selliste mõõtudega laud tuppa üldse sobib. Lisaks laua mõõtudele tuleks üle vaadata ka toolide asetus. Selleks, et saaks mugavalt laua taga einestada peaks olema võimalik tooli piisavalt laua juures edasi-tagasi liigutada. Samuti peab jääma piisavalt ruumi, et saaks toas ringi liikuda ilma, et toolid või laud liigselt ette jääks.

Kvaliteetsed söögitoa komplektid soeta meilt

Enne ostu sooritamist tasub üle vaadata ka laua ning toolide materjal ning viimistlus. Tänapäeval võib erinevatest poodidest leida väga erinevate materjalidega komplekte – klaasist, plastikust, puidust, puitlaastplaadist jne. Söögitoa komplekt on siiski üsna suur kulukoht, seega peaks see olema korralik ja kvaliteetne. Keegi meist ju ei soovi, et külaline keset pidu läbi tooli vajuks või et naelad või pinnud välja turritama hakkaks. Igal materjalil on omad plussid ja miinused. Näteks plastikust või puitlaastplaadist komplekt võib küll olla odav, kuid vastupidavust sellel ilmselt pikemas perspektiivis ei ole ning mõrad ja praod tekivad üsna kiirelt. Täispuitmööbli eeliseks on selle vastupidavus ja töökindlus. Korralikust täispuidust sööditoa komplekt teenib Sind suurepäraselt aastaid, kui mitte aastakümneid. Miinuseks on aga keskmisest kõrgem hind. Kuna odavamat söögitoamööblit peab iga paari aasta tagant välja vahetama, siis lõppkokkuvõttes ei ole ka täispuitmööbel kallim, sest seda ei ole vaja välja vahetada. Värvi ja viimistluse osas tuleb esialgu mõelda kogu elamise interjöörile ning disainile. Komplekt ei tohiks liigselt silma riivata ning peaks sulanduma ülejäänud sisekujundusega.

Söögitoa komplekt on praktiline valik, kui soovid lihtsa vaevaga enda söögituba ühtse stiiliga sisustada. Sisustuskaup.ee veebipoes on suur valik erinevaid komplekte, mis kaunistavad igasuguse sisekujundusega kodu tuues tuppa soojust ning hubasust. Lisaks meie pakutavale valikule saad paljude toodete puhul viimistluse ise valida, tehes vastava valiku toote kõrval olevast rippmenüüst. Küsimuste või probleemide korral võta julgelt ühendust meie abivalmis klienditoega ja leiame Sulle parima lahenduse.

Koos loome kodu, mis tekitab emotsioone!