Tootefiltrid

Traditsiooniliselt kogunes terve pere söögilaua taha, et rääkida oma päevast ning muljetada olulistematest päevasündmustest. Kahjuks on ajad liikunud edasi ning tihtipeale söögilaua asemel istuvad pereliikmed oma taldrikuga televiisori ette ning vaadatakse mõnda saadet. Siiski kaunistab igat kööki või söögituba üks ilus ning korralik söögilaud, mis muudab toa hubasemaks ja kodusemaks. Sisustuskaup.ee valikus on paljud erinevad söögilauad, mis on stiilsed ning samas traditsioonilised. Meie käest söögilaua ostmisel võid olla kindel, et uuest lauast saab köögi süda, mille taha pereliikmed kogunevad hea meelega koos söögikorda nautima.

Näitan 1–15 tulemust 305-st

Kuidas valida head söögilauda

Stiililt võiks valitav söögilaud olla pigem lihtsama tegumoega ning ilma igasuguste suurte ja silmatorkavate kaunistuste/detailideta. Seda eelkõige seetõttu, et üks hea ja kvaliteetne söögilaud peab vastu vähemalt viis või kümme aastat ning kodu dekoori muutes ei pea seetõttu lauda välja vahetama hakkama. Samuti peab laud olema ehituselt stabiilne ning vastupidav. Keegi meist ei sooviks ju õhtusööki nautida kipaka laua taga, mis iga liigutuse peale kõikuma hakkab.

söögilaud

Edasi tuleks mõelda laua suuruse peale. Hea laud peaks mahutama kõik pereliikmed, kuid siiski sobima tuppa nii, et oleks piisavalt ruumi toolidele ja tekiks ka vaba liikumisruumi laua ümber. Lisaks tasub jälgida, et laua taga istudes oleks põlvedel piisavalt ruumi ja laua disain võimaldaks mugavalt mitmel inimesel lauas istuda. Näiteks kui laua jalad on laua nurkades või laua keskel all pjedestaalina, on võimalik kõige rohkem inimesi mugavalt laua taha paigutada.

Hea nipp! Söögilaua visualiseerimiseks tähista ruumis soovitava laua pikkus ja laius kasutades maalriteipi. Proovi tähistada ka laua kõrgus – keegi võib seista mõõdulindiga laua jaoks tähistatud ala nurgas. See nipp on abiks laua suuruse ja paigutuse ette kujutamisel.

söögilauad

Laua materjalina võiks eesistada puitu. Täispuidust söödilauad on klassikalise välimusega ning samas väga vastupidavad. Sisustuskaup.ee valikust leiad suurepärased kase-, männi- või kuusepuidust söögilaua, mis on stiilne ning samas ka vastupidav. Korralik puidust söögilaud on suurepärane investeering aastateks.

Ei saa ilma toolideta

Mõelda võiks ka toolide peale, mis söögilaua juurde lähevad. Valitavad toolid peavad sobima laua stiiliga ning samas ka mahtuma ilusasti laua alla. Kuid ära selle pärast liialt pead murra, sisustuskaup.ee lehel on lai valik erinevaid toole: https://sisustuskaup.ee/tootekategooria/kook/toolid/. Samuti võid kohe alguses soetada söögilaua komplekti, misläbi on otsustamine poole lihtsam ning sel juhul saad olla kindel, et toolid ja laud sobivad omavahel nii stiililt kui suuruselt: https://sisustuskaup.ee/tootekategooria/kook/soogitoa-komplektid/. Komplektina ostmine tuleb tihtipeale ka odavam kui laud ja toolid eraldi ostes.

Kõik vajaliku, et muuta oma köök või söögituba hubaseks kohaks, kus head toitu nautida, leiad Sisustuskaup.ee veebipoest. Meie valikust leiab sobiva söögilaua ka kõige nõudlikum klient, sest meie söögilauad on kohandatavad igale maitsele. Valikut tehes saad mugavalt e-poes valida välja endale sobiva kuju ja suurusega laua ning seejärel viia see enda soovidega vastavusse valides ise värvi. Pea meeles, et korralik söögilaud ei ole mõeldud vaid perele einestamiseks, vaid ka külaliste võõrustamiseks ja pidude korraldamiseks. Seega peab laud olema vastupidav ja funktsionaalne. Nagu öeldakse – üheksa korda mõõda, üks kord lõika. Ehk enne söögilaua ostmist mõtle ost igatepidi läbi, et Sa hiljem ei hakkaks ostu kahetsema. Võid alati julgelt pöörduda Sisustuskaup.ee klienditeeninduse poole, kes Sind suurima hea meelega abistab. Üheskoos leiame Sulle parima lahenduse!