Tootefiltrid

Diivanid

Keskmiselt veedab inimene diivanil 44 päeva aastas ehk kokku ca 1060 tundi. Meie eesmärk on, et need 44 päeva aastas oleks veedetud diivanil, mis on mugav, vastupidav ning pilkupüüdev. Selle õige diivani ostmine on paljuski nagu kodu ostmine – otsing võib olla pikk ja tüütu, mistõttu peate lappama läbi tohutul hulgal erinevaid veebipoode ja kulutama aega erinevates salongides käimisele. Ja kui Sul väga veab, võid lõpuks leida selle ÕIGE. Meie Sisustuskaup.ee poes teeme kõik endast oleneva, et Sa leiaks selle ÕIGE ning veedaksid need 1060 tundi aastas õnneliku ja rahulolevana

Näitan 1–15 tulemust 137-st

Kuidas leida seda ÕIGET diivanit?

Diivani ostmise kontseptsioon ei ole iseenesest ju raske – lähed poodi, valid diivani, istud korra peale ja ostad ära. Reaalsuses see nii lihtne kahjuks pole, diivan on siiski elutoa südameks. Enamus alltoodud tingimused võivad tunduda siililegi selged, kuid tegelikult on diivani valmine keerukas protsess, sest diivan jääb Sinu elamist kaunistama aastateks. Kriteeriumeid on palju erinevaid ja nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi ja soove

Kellel on kõige olulisem mugavus, nagu vajuks peale tööpäeva pilvede rüppe.Diivanid

Järgmisele inimesele võib kõige olulisemaks faktoriks olla disain, mis sobituks tema isikliku stiili ja kodu interjööriga.

Diivanid 2

Mõnele on oluline jälle diivani suurus ja istekohtade arv, et saaks külla kutsuda kõik oma sõbrad-tuttavad ikka oma uuele diivanile pilku peale viskama.

Diivanid 3

Seega, esimese asjana peaks paika panema, millised on Sinu isiklikud soovid ja kriteeriumid diivanile. Meeles tuleks veel pidada, et tänapäeval ei ole kvaliteetsetel diivanitel „kõlblik kuni“ tähtaega ning väljavalitu jääb Sinuga aastateks, kui mitte aastakümneteks.

Diivanitel on mitu erinevat eesmärki. Soovid teha Netflixi maratoni? Puhata peale tööpäeva? Külalistel meelt lahutada? Disainielemendina oma interjööri täiendada? Hea Diivan peab olema võimeline kõike eelmainitut võimaldama. Siis tuleb veel arvesse võtta diivani kuju ja toa suurust. Tänapäeva popp valik on nurgadiivan, kuna võimaldab suure istumisruumi ning mahub üldjuhul ka väiksematesse tubadesse. Siiski on trendid tagasi liikumas traditsiooniliste diivanite poole. Valiku tegemisel võiks ka välja mõelda, kas otsitaval diivanil peaks olema lahtikäiv magamisosa ja/või omama panipaika, kuhu mahutada külalistele mõeldud voodipesu?

Kui nendele küsimustele on vastused olemas, liigume edasi. Kes veedab diivanil enamuse ajast – on see valdavalt täiskasvanutele mõeldud, lastele, lemmikloomadele? Sellest tulenevalt tuleb läbi mõelda diivani materjal. Lastel juhtub tihtipeale õnnetusi, küll kukuvad joogid ümber, tekivad toiduplekid või vildikajäljed tekstiilile. Lemmikloomade puhul on oluline küsimus karvkatte värvus ning karvaajamine. Oma tavapäraste olmekohustuste otsa ei tahaks ju keegi lisada igapäevast diivani küürimist ja karvade eemaldamist.

HEA NIPP – nahast diivan on kergesti puhastatav ja ei jäta endasse plekke ega loomakarvu!

Nüüd liigume disaini poole. Hea diivan loob terve toa ilme. Kas valida mustriga või pigem ühetooniline? Patjadega või ilma? Diivan peab sobituma toa värvide ning toonidega ning olema kooskõlas teiste dekoratsioonidega, nagu näiteks vaiba, tapeedi ja muude sisustuselementidega. Seejärel mõelda stiilile, kas antiikne, modernne, klassikaline. Diivanite disainis on moes aina enam ümarad vormid – mida pehmem ja kurvikam, seda moekam.

HEA NIPP – küsi diivanisalongist materjalide näidiseid selleks, et kodus rahulikult vaadata milline tegumood ja värv Sinule kõige paremini sobib!

Diivanid 4

Viimane ja vaieldamatult kõige olulisem kriteerium on diivani kvaliteet. Hea diivan peab olema vastupidav. Pikema kasutusea annab diivanile täisvineerist või täispuidust karkass. Sisu peab olema tehtud kvaliteetsest materjalist, sest odavam materjal vajub kiiresti ära ning diivanile tekivad lohud. Meeles tuleb pidada, et kui materjalid on kvaliteetsed ja head, teostus on oskuslik ja tugev, välimus on stiilne ja istuda mugav, siis see kajastub ka hinnas. Kvaliteetne diivan ei ole odav, kuid see on mugavam ja säilitab oma hea välimuse kauem, mistõttu on see investeering, mis tasub end kindlasti ära.

HEA NIPP – viska pilk peale meie veebilehel olevale valikule, kindlasti leiad sealt endale sobiva ning murede korral aitab Sind meie abivalmis tiim!