Tootefiltrid

Kas tunned hommikul ärgates, et poleks justkui üldse maganud? Selg valutab ja selline tunne on nagu energiat ei oleks üldse? Siis on ehk aeg mõelda uue voodi soetamise peale. Õnneks saad kohe mugavalt lahti võtta meie veebipoe ning valida endale välja just see uus mõnus voodi, kuhu iga õhtu unne vajuda. Kvaliteet on meie number 1 prioriteet ning võid olla kindel, et meie käest soetatud voodis tuleb kõige magusam uni ning seda kauni välimuse ja mõistliku hinnaga.

Näitan 1–15 tulemust 449-st

Hea ööuni on tervise allikas

Hea ööuni annab meile energiat ning on tervise ja heaolu mõistes ülimalt oluline. Selleks, et tööl läheks hästi ja tuju püsiks positiivne, on öösel korralikult välja puhkamine väga tähtis. Voodi on koht, mille pealt kokku hoida ei tasuks. Kehva kvaliteediga voodis magades ärkame tihtipeale valuse selja ja kaelaga ning pahura tujuga. Soovitatakse magada vähemalt 8 tundi päevas – see teeb 1/3 tervest ööpäevast. See on aeg, mille veedame magamistoas oma voodis. Sobivat voodit soetades võib aga minna silme eest kirjuks. Mille järgi otsus teha? Kas valida kõige pehmem? Kõige ilusam? Või kõige suurem? Lähtuda tuleks siiski Sinu enda tervislikust seisundist ja vajadustest. Olenevalt inimesest võib olla vajalik pehme ja kõrge voodi, või siis just vastupidi madal ja kõva voodi. Siinkohal tuleb valida ka sobiv madrats, aga sellest räägime lähemalt mõni teine kord.

voodi

Õige voodi valimine

Voodit valides on kindlasti kiusatus valida kõige suurem ja laiem, et seal oleks mõnus laiutada. Arvesse tuleks ikkagi võtta magamistoa suurust ning paigutust. Liiga suure voodi valimine võib magamistoas üleliia palju ruumi ära võtta. Võta kindlasti arvesse omaenda vajadusi ja samas ka elukoha võimalusi. Pane paika plaan, kuhu ja mispidi voodi tuppa läheb. Vaba liikumisruumi peaks jääma nii voodi külgedele kui ka jalutsisse. Kui soovid voodi kõrvale paigutada veel öökapid, jälgi, et ka nendele jaguks piisavalt ruumi.

Sisustuskaubad.ee veebipoes on valikus tohutul hulgal erinevaid vooditüüpe – kontinentaalvoodi, vedruvoodi, klassikaline ja mootorvoodi.

Kontinentaalvoodi on hiljuti turule tulnud moodne ning mugav lahendus. See koosneb kolmest osast, millest alusvoodi moodustavad kaks kušetti ja ülemise osa vedrumadrats.

Kontinentaalvoodi Sleepwell RED alusraamil 160 x 200

Vedruvoodi on üldjuhul kõigile tuttav ning on valmistatud madratsitest, mis koosnevad erinevatest vedrudest.

Vedruvoodi ANNIKA Gray 140 x 200

Mootorvoodi on tõeliselt luksuslik valik mugavust ihkavale inimesele. Mootoriga saad madratsi asetust ise vastavalt vajadusele sättida, kas raamatu lugemiseks, hommikusöögi nautimiseks või lihtsalt magamisasendi korrigeerimiseks.

Mootorvoodi Sleepwell RED 160 x 200

Voodi ei ole tänapäeval enam pelgalt funktsionaalne magamisvahend. Mitte kõigil ei ole sisekujundus prioriteediks, aga ühtse disaini ja hubase magamistoa loomiseks tasub siiski mõelda voodi värvi, materjalide ja muude visuaalsete detailide peale. Enamus meie valikus olevad tooted kohandatavad just Sinu soovide järgi. Voodite värve saad ise valida ning oma magamistoa interjööriga vastavusse viia. Soovi korral saad voodile valida jalad ning ka nende disaini ise dikteerida. Kas pole mitte mugav! Näiteks Eestipärasesse maalähedasse elamusse sobib ideaalselt sellise disainiga kvaliteetne kuusepuidust täispuitvoodi: Kuusepuidust täispuitvoodi

voodi kiisuga

Mõnusa ja kvaliteetse voodi soetamiseks pöördu kindlasti meie veebipoodi. Küsimuste korral saad pöörduda meie abivalmis klienditoe poole. Voodi soetamine on investeering paremasse enesetundesse ja positiivsemasse suhtumisse, tee oma valik juba täna!

Vaata üle ka meie riidekappide valik, sest ühtse disainiga magamistuba tekitab kodus meeldiva ja hubase tunde – https://sisustuskaup.ee/tootekategooria/magamistuba/riidekapid/